1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

cần vip vn giúp

Discussion in 'Hỗ Trợ Tiếng Việt' started by thaidzui, Sep 22, 2015.

1. thaidzui

thaidzui Guest

Hiện mình muốn đc trợ giúp từ 1 bạn vip nào đó để tải mod kritika mỗi khi update mình sẽ gởi card đt cho bạn đó mỗi khi cần download bản mod cập nhật ai giúp mình đc nhắn tin qua facebook nhé add adt 01885443992

2. fantasy235

fantasy235 Vietnamese Support
    Staff Member Cracking Team

1 Vip mới có link tải apk
    2 Mod apk chỉ làm việc khi có license key
    3 1 vip chỉ có 1 license key
    Suy ra là bạn không thể chơi bản mod kritika nếu không là vip

3. thaidzui

thaidzui Guest

Ủa thấy ban nói 1 vip dc 2 key mak ta

4. longntx

longntx Notty
    Staff Member Team AR

1 Key trên 2 máy

5. MeoTaThan

MeoTaThan New Member

bác @fantasy235 ơi, em muốn tập mod game. Bác có thể cho em xin ít tài liệu hướng dẫn mod game android không bác. Em muốn tập hack dame, money và mấy thứ đơn giản. Tks bác rất nhiều.

Loading...
  • About Us

Android Republic - Android Game Hacks - Offering only the most advanced and exclusive android hacks, protections like Xigncode are easily bypassed by our team.

Exclusive Android hacks, android protections cracked, only the best available games, here you will find only the best games such as Kritika, Summoners War, Raven, Dragon Striker, Avabel, Evil Bane, 7knights and seven knights, Darkness Reborn, Soul Seeker all fully hacked and waiting for you! easy xigncode and dxshield bypass too!, way better than alpha gamers or alphagamers no need for booster or root, simple the best android cheat apk available.