1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Paypa Sorunu

Discussion in 'Türkçe Destek' started by Jayrei, Jun 6, 2016.

Tags:
  1. Jayrei

Jayrei Member

Bildiğiniz gibi paypal artık Türkiye'de kullanılamayacak . VIP almak istiyorum ama sadece paypal ile ödeme var. Bunun için farklı ödeme sistemleri gelecek mi ? Veya karttan ödeyebilir miyim ?

2. AzizBasgan

AzizBasgan Advanced Member

dostum amazon.de aracılığıyla 20€luk gift card alıp @Uncle_BoB'a pm at (İngilizce yazarak ve sadece amazon.de .com yada .uk değil.)

3. Jayrei

Jayrei Member

Peki bu VIP hilelerinin antiban güvencesi var mıdır ? O kadar para bayılıp bir de ban yemeyelim oyunda

4. AzizBasgan

AzizBasgan Advanced Member

Oyunlarda ban ihtimali herzaman var. biz oyun içindeki otomatik banları(adminlerin bakmadığı oyun içi hile sistemini) kaldırıyoruz. siz gidipte arenada 20 levelken 70 leveli yenip 1.olursanız admin size bakar banlanırsınız yani. Düzgün ve dikkatli oynamadığınız sürece ban yemezsiniz.

5. Batuhan

Batuhan New Member

Aziz kardes adama satin aldiktan sonra neyi gondericez ki anlamadim ben simdi satin alip adama nasil mesaj aticam mesaj yok diyo adamda

6. Umydn

Umydn New Member

Amazon.de den gift card alimini detayli resimli aciklarsaniz sevinirim. 20€ bosuna gitti.

Loading...
  • About Us

Android Republic - Android Game Hacks - Offering only the most advanced and exclusive android hacks, protections like Xigncode are easily bypassed by our team.

Exclusive Android hacks, android protections cracked, only the best available games, here you will find only the best games such as Kritika, Summoners War, Raven, Dragon Striker, Avabel, Evil Bane, 7knights and seven knights, Darkness Reborn, Soul Seeker all fully hacked and waiting for you! easy xigncode and dxshield bypass too!, way better than alpha gamers or alphagamers no need for booster or root, simple the best android cheat apk available.