1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Darkness Reborn Sorunu

Discussion in 'Türkçe Destek' started by Umydn, Jun 16, 2017.

1. Umydn

VIP

Merhaba,

Bugün itibariyle 13. güne girdik ve apk'da hala değişen bişey yok sürekli atıp duruyor. Adamakıllı biri çıkıp bize bir açıklama yapacak mı yoksa "bunlar nasıl olsa keriz, beklerler" deyip sallamamaya devam mı edeceksiniz? Lisans süresi boşa gidiyor ve bir kişi bile çıkıp ilgilenmiyor ve haklıymışsınız gibi açtığımız başlıklar da kilitlenip kapatılıyor. Ya paramızı iade edin yada apk düzelinceye kadar lisansı dondurun. Veya tüm facebook gruplarında bu rezilliği paylaşıp tüm Türklerin ve yabancıların lisans almasını engelleriz. Acilen biri çıkıp adamakıllı açıklama yapsın veya gereken ne ise onu yapsın yetti artık!! :rage::rage::rage:

Arkadaşlar,

Siz de lisans almayın veya yeniletmeyin, resmen keriz yerine konuluyoruz ve paramız boşa gidiyor.

Lazlaz and ademerdem like this.
  2. Halim

Halim i r noob

Ben almamaya karar verdim duzelene kadar anca duzeltirlerse aliriz ve sunu diyiar bu konu ile ilgili utanmadan samsung s8 de denemisler atmiyirmus hahah 3500 4000tl oyun icin telefonmu degisicez hepten sacmaladilar

Lazlaz likes this.
  3. Lazlaz

Lazlaz i r noob

Kesinlikle artik bende almahi dusunmuyorum.paramizla rezil oluyoruz
    Oyun oynayamaz hale.geldik verdigimiz paraya yazik sizlerde almayin kendilerine satip oynasinlar ...

4. GneoSynapsis

GneoSynapsis Member

Arkadaşlar Sorun çözüldü gibi sonunda.Ben defalarca ilettim oyunu modlayan kisiye ama yanlis anladi sanirim.Sitenin yoneticisi ile konustum ve şuan sorunu halletmis gozukuyor

5. Mustafa koz

VIP

Ark lisansın ne kadar kaldığına nerden bakıyoruz

6. Darknessingh

Darknessingh i r noob

Sorun cozuldu yazmis arkadas apk ayni nasil cozulmis anlamadik

7. ademerdem

VIP

Adamlar bu bozuk apk yı sunmak için 4 gün uğraştılar. Tebrikler.

Loading...
  • About Us

Android Republic - Android Game Mods - Offering only the most advanced and exclusive android mods, protections like Xigncode are easily bypassed by our team.

Exclusive Android Mods, android protections are no problem for us, only the best available games, here you will find only the best games such as Kritika, Summoners War, Raven, Dragon Striker, Avabel, Evil Bane, 7knights and seven knights, Darkness Reborn, Soul Seeker all fully modded and waiting for you! easy xigncode and dxshield bypass too!
  • Like us on Facebook