1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Forum hakkın bir kaç soru !!

Discussion in 'Türkçe Destek' started by lordxraven, Apr 26, 2016.

 1. lordxraven

  lordxraven i r noob

  Joined:
  Apr 26, 2016
  Messages:
  2
  Likes Received:
  0
  Hocam merhabalar bugün mod apk larla ilgili gezerken bu foruma rastladım. Forum bana canlı gibi gözüktü türkçe desteği görüncede sevindim. Asıl konuya gelicek olursak. Burada paylaşılan linkleri modlar kontrol ediyorlar mı ? Virüslü virüssüz önemi olmadan paylaşım yayınlanıyor mu ? Bir sorumda moder olma konusunda, 1 yıl kadar önce uğraşmıştım fakat tam olarak geliştiremedim. Bu konuda oluşturulan bir takım var mı ? Türk olarak sizin bu konuda bilginiz var mı ?

  Nor: Benim amacım bilgi almak ben oyun meraklısı değilim, Haftada en fazla 2 saat oynarım. Yardımcı olursanız sevinirim.
   
 2. AzizBasgan

  AzizBasgan i r noob

  Joined:
  Jun 26, 2015
  Messages:
  62
  Likes Received:
  8
  1-Kontrol aşamasını bilmiyorum ama genellikle modlar sağlam oluyo virüs falan olmuyo.
  2-JMT (Junior Modding Team) diye adlandırdığımız takım var ama şuan dolu bildiğim kadarıyla.
   
Loading...
 • About Us

  Android Republic - Android Game Mods - Offering only the most advanced and exclusive android mods, protections like Xigncode are easily bypassed by our team.

  Exclusive Android Mods, android protections are no problem for us, only the best available games, here you will find only the best games such as Kritika, Summoners War, Raven, Dragon Striker, Avabel, Evil Bane, 7knights and seven knights, Darkness Reborn, Soul Seeker all fully modded and waiting for you! easy xigncode and dxshield bypass too!
 • Like us on Facebook