1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Telefonuma root atılmıyor?

Discussion in 'Türkçe Destek' started by furkankivci, Jan 31, 2018.

1. furkankivci

furkankivci i r noob

Beyler merhaba ben vip kullanıcı olacaktım fakat oynayacağım oyun mobile legends bu oyunu vip oyunlarda inceledim dip not düşmüşler sanırım telefonun rootlu olması gerekiyor sanırım uzun bir süredir root atmaya çalışıyorum ama başaramadım root ile ilgili herhangi bir bilginiz varmıdır telefon modelim samsung j5

2. Mikaeltr

Mikaeltr Turkish Support
    Staff Member Team AR

Mobile Legends:Bang Band için root atmanıza gerek yok diye not alınmış. Telefonunuza root atmadan da oyunu yükleyip lisansı kurabilirsiniz diye düşünüyorum

3. furkankivci

furkankivci i r noob

Kusura bakmayın hocam inglizcemin olduğu kadar çevirdim. Hocam peki bir sorum daha var bu vip üyelik almak için Türkçe konuyu okudum fakat pek bir anlam çıkaramadım amazondan 20 euroluk hediye kartı alıp konuda etiketlediğiniz kişiyle iletişime geçip ona teslim mi edeceğiz?

4. furkankivci

furkankivci i r noob

Ayrıca hocam mesela bu vip i 2 kişi aldık diyelim 2 kişi vip oyunları kullanabiliyormu yoksa tek kişiye ait mi?

5. enis12

enis12 i r noob

lisansı tek cihazda kullanabileceğin için 2 kişi de alsanız tek üyelik tek oyun olur

Loading...
  • About Us

Android Republic - Android Game Mods - Offering only the most advanced and exclusive android mods, protections like Xigncode are easily bypassed by our team.

Exclusive Android Mods, android protections are no problem for us, only the best available games, here you will find only the best games such as Kritika, Summoners War, Raven, Dragon Striker, Avabel, Evil Bane, 7knights and seven knights, Darkness Reborn, Soul Seeker all fully modded and waiting for you! easy xigncode and dxshield bypass too!
  • Like us on Facebook