1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

VİP 'LER İÇİN REHBER LÜTFEN İLK BUNU OKUYUNUZ

Discussion in 'Türkçe Destek' started by Mikaeltr, Oct 4, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Mikaeltr

  Mikaeltr Turkish Support
  Staff Member Team AR

  Joined:
  Oct 15, 2017
  Messages:
  184
  Likes Received:
  57
  Merhaba,Vipye hoşgeldiniz ve vip mülakatini geçtiğiniz için tebrikler.Muhtemelen şuan o muhteşem modları kullanmak için heycanlısınız ama önce burada size anlatacağım bir kaç basit kuralı bilmelisiniz.

  1. LİSANS --> License thread link
  VİP modlarını kullanabilmek için lisansa ihtiyacınız var.Lisans siz üye olduğunuzda otomatik olarak verilmez bunun için sabit bir konu var o konuyu okumalı ve denilenleri harfiyen yapmalısıniz.Lisansı yükledikten sonra bilmeniz gereken şey ise yalnızca 2 cihazda kullanabilirsiniz buna bluestacks gibi pc android emulatorlerde dahil.Eğer lisansı yapmazsaniz oyunlar çalışmayacaktır oyuzden lütfen dikkatli bir şekilde okuyun.

  2. VIP BÖLÜMLER
  VİP bölümü 3 bölüme ayrılır asagida hangi bölümde ne yazabileceginizi belirttim.
  VIP Chat - Genel Sohbet ve mod istekleri.Rehberler ve daha fazlası...
  VIP Game Discussions-Oyunlar hakkında tartışmalar yapabilir diğer üyelerle oyunlarda klanlar/lonca lar kurabilirsiniz.
  VİP MODDED GAMES-Vip modları bu bölümden indirebilirsiniz.Bu bölümde yalnızca teknik sorunlar ve geribildirim hakkindaki konuları açabilir cevaplar atabilirsiniz.


  3. VIP Ve Shoutbox
  Lütfen vip modlar hakkında detaylı şeyleri shoutbox(ana sayfadaki chat)' ta konusmayin.Birisi modlar hakkında soru sorarsa yalnızca çok iyi ve herzaman güncel gibi cevaplar verin detaya inmeyin.

  4. VIP Teklifler
  Vip olmayan üyeler size vip modlar için para teklif edecektir.Reddedin ve özel mesajı rapor edin.Unutmayınki yetkililer pm leri görebiliyor eğer herhangi bir mod atarsaniz bu sonsuza dek forumdan engellenmenize sebep olacaktır.
   
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.
 • About Us

  Android Republic - Android Game Mods - Offering only the most advanced and exclusive android mods, protections like Xigncode are easily bypassed by our team.

  Exclusive Android Mods, android protections are no problem for us, only the best available games, here you will find only the best games such as Kritika, Summoners War, Raven, Dragon Striker, Avabel, Evil Bane, 7knights and seven knights, Darkness Reborn, Soul Seeker all fully modded and waiting for you! easy xigncode and dxshield bypass too!
 • Like us on Facebook