Arena of Valor

New Products

Tenzen

VIP
Apr 21, 2016
10
Vip uyeligi aldik,pubg sorunlu oldu biraz ama yuklemeyide basardim sonunda fakat arena of valorda sikinti var. Ben uyeligimi google ve facebook yardimi ile aciyorum lakin mod apk buna izin vermiyor. Dokayisi ile hesabima giris yapamiyorum nasil bir yontem izlemeliyim.

Vk'ya baglamak geldi aklima ama fb hesabina bagladigimdan bu yontem de mumkun degil

RidzkyMS

Staff trainee
VIP
Nov 30, 2016
274
aynı hesabı kullandığınızdan emin misiniz?

Telefonunuz rootlanmazsa mod apk kullanıyorsanız google ile gerçekten giriş yapamazsınız

Facebook kullanarak giriş yaparsanız, Facebook uygulamalarını kaldırmayı unutmayın

• Like
Reactions: Tenzen

Jayrei

Türkçe Destek / Tatilde, cevaplar gecikebilir./
Staff member
Team AR
Jun 6, 2016
787
Vip uyeligi aldik,pubg sorunlu oldu biraz ama yuklemeyide basardim sonunda fakat arena of valorda sikinti var. Ben uyeligimi google ve facebook yardimi ile aciyorum lakin mod apk buna izin vermiyor. Dokayisi ile hesabima giris yapamiyorum nasil bir yontem izlemeliyim.

Vk'ya baglamak geldi aklima ama fb hesabina bagladigimdan bu yontem de mumkun degil
Modlu apkların hepsinde bu sorun mevcut. Facebook ile giriş yapmak isterseniz, Facebook uygulamasını telefonunuzdan kaldırıp veya devredışı bırakıp giriş yapabilirsiniz. Google ile giriş yapabilmek için root gerekiyor.

• Like
Reactions: Tenzen