Marvel şampiyon turnuvası Türkiye 🇹🇷

zoom5

New User
7
10/31/20
2
Thread Author
siteden kod alamayanlar facebok grup linkinden bana ulaşsın arkadaşlar Se connecter à Facebook | Facebook
Burada jayrei admin site fiyatıyla zaten bu hizmeti sunuyor 15 dolar dan alınıyor gidip başka çayırda yemlen forumun resmi Türkçe destek sayfası mevcut ve jayrei adminden güvenle alışveriş yapabilirsiniz kimseye fazladan para vermenize gerek yok arkadaşlar

zoom5

New User
7
10/31/20
2
Thread Author
Arvip resmi forumu burasıdır ve burada görevli admin harici kimseye ilave ücret vermenize gerek yok millet ac kalmıs ıkı kat ücret ile aynı yazılımı satmaya calısıyorlar mcoc software 2 katı ücret vermenize gerek yok jayrei dirtyvers adminler destek oluyor arkadaşlar

zoom5

New User
7
10/31/20
2
Thread Author
Arkadaşlar ittifak savaşı ittifak macerası aylık macera gibi yerlerdede kullanabiliyormuyuz
Hayır kullanırsan kabam ban atıyor sahneler ve variantlarda kullan ayrıca arena da kasabilirsin

Mervel673

New User
2
01/09/21
3
Thread Author
Hilenin iyicene çirkini çıkarmış mcoc vip ile satan iyicene reklam etmiş YouTube falan hile bunlarin yüzünden fix yiyecek az kaldi fixlensede rahatlasak veya sitenin buna bir önerisi olmali satış yapanlar için

Jayrei

Türkçe Destek
Language Support
1,530
06/06/16
750
Thread Author
Hilenin iyicene çirkini çıkarmış mcoc vip ile satan iyicene reklam etmiş YouTube falan hile bunlarin yüzünden fix yiyecek az kaldi fixlensede rahatlasak veya sitenin buna bir önerisi olmali satış yapanlar için
Hile oyunun ilk çıktığı günden beri var, fixlenmesi için oyun yapımcılarının paraya kıyıp anticheat eklemesi lazım ama kabam gibi açgözlü bir firmanın parayı ona harcayacagini düşünmüyorum.

242
02/07/20
62
Thread Author
Hile oyunun ilk çıktığı günden beri var, fixlenmesi için oyun yapımcılarının paraya kıyıp anticheat eklemesi lazım ama kabam gibi açgözlü bir firmanın parayı ona harcayacagini düşünmüyorum.
Doğru da millet iyice reklam yapmaya başladı 40 level hesapla cehennem labirentini yüzlüyor. Global de yazıyorlar Hile satılır diye herkese etiket ediyorlar 3 kuruş için. Bunun ucu elbet bize dokunacak.... Dikkat etsinler

Mervel673

New User
2
01/09/21
3
Thread Author
Doğru da millet iyice reklam yapmaya başladı 40 level hesapla cehennem labirentini yüzlüyor. Global de yazıyorlar Hile satılır diye herkese etiket ediyorlar 3 kuruş için. Bunun ucu elbet bize dokunacak.... Dikkat etsinler
Bende onu demek istiyorum 2 yıldır kullanıyorum son 6 aydır öyle duruma geldiki herkes satış reklam paranin peşsine düştü burda bile adam ilan veriyor 🤣🤣 150k 200k hesaplarla bide %100 ban riski yok diyor yalandan kim ölmüş 🤣🤣iyicene cirki cikdi demek istedim Bi önlem alınabilir mi diye tavsiyede bulundum sadece

Jayrei

Türkçe Destek
Language Support
1,530
06/06/16
750
Thread Author

Sıkça sorulan sorularda bu sorunun cevabını bulabilirsin

dogus0088

VIP
7
10/09/20
0
Thread Author
Arvip resmi forumu burasıdır ve burada görevli admin harici kimseye ilave ücret vermenize gerek yok millet ac kalmıs ıkı kat ücret ile aynı yazılımı satmaya calısıyorlar mcoc software 2 katı ücret vermenize gerek yok jayrei dirtyvers adminler destek oluyor arkadaşlar
jayrei senin gibi koyunları güden bir çoban oglum benım verdıgıum hızmetın karsılıgını alıyorum sana anlık hızmetı baban vermezkı kaldıkı jayreı versın

Jayrei

Türkçe Destek
Language Support
1,530
06/06/16
750
Thread Author
jayrei senin gibi koyunları güden bir çoban oglum benım verdıgıum hızmetın karsılıgını alıyorum sana anlık hızmetı baban vermezkı kaldıkı jayreı versın
Bak sen sanıyorsun ki ben mcoc dan görevliyim.

benim verdiğim hizmet şudur:
vip olmayanlara aracı olmak.

Benden kod aldın mı? Evet. Tamamdır benim hizmetim bu. Mcoc falan sitenin hizmeti. Benden size sadece kod ve türkçe destek hizmeti sunuyorum. Şu ana kadar kimseye eksik hizmet sunmadım, her sekilde yardımcı oldum.

Müşteri kaybediyorsun diye buraya gelip spam yapmanın bir anlamı yok, 2 gün önce bana spam atanlara ban yetkisi verildi ama sizleri düşündüğüm için bunu kullanmıyorum. Sabırla beklersen düzelecek.

7 günü geçerse zaten süre iadesi yapıyoruz. Sen 5. günde güncelleyip 5gün kayıp mı istersin yoksa 7. günde güncelleyip 7 gün ekstra süre mi?

dogus0088

VIP
7
10/09/20
0
Thread Author
Bak sen sanıyorsun ki ben mcoc dan görevliyim.

benim verdiğim hizmet şudur:
vip olmayanlara aracı olmak.

Benden kod aldın mı? Evet. Tamamdır benim hizmetim bu. Mcoc falan sitenin hizmeti. Benden size sadece kod ve türkçe destek hizmeti sunuyorum. Şu ana kadar kimseye eksik hizmet sunmadım, her sekilde yardımcı oldum.

Müşteri kaybediyorsun diye buraya gelip spam yapmanın bir anlamı yok, 2 gün önce bana spam atanlara ban yetkisi verildi ama sizleri düşündüğüm için bunu kullanmıyorum. Sabırla beklersen düzelecek.

7 günü geçerse zaten süre iadesi yapıyoruz. Sen 5. günde güncelleyip 5gün kayıp mı istersin yoksa 7. günde güncelleyip 7 gün ekstra süre mi?
MÜŞTERİ KAYBI DEĞİL O İNSANLAR KODU BENDEN ALDI VE DESTEGIDE BENDEN BEKLIYORLAR VE BEN BUNA CEVAP VEREBILMEM ICIN SITEDEN DESTEK ALMA GEREKIR DOSRU OLAN BU DEGILMI BEN ASLA MUSTERI KAYBETMEM AMA CALANLAR OLUYOR TABI PIYASADA ADAMMI VAR

Jayrei

Türkçe Destek
Language Support
1,530
06/06/16
750
Thread Author
MÜŞTERİ KAYBI DEĞİL O İNSANLAR KODU BENDEN ALDI VE DESTEGIDE BENDEN BEKLIYORLAR VE BEN BUNA CEVAP VEREBILMEM ICIN SITEDEN DESTEK ALMA GEREKIR DOSRU OLAN BU DEGILMI BEN ASLA MUSTERI KAYBETMEM AMA CALANLAR OLUYOR TABI PIYASADA ADAMMI VAR
Site destek sunuyor, birsürü mesaj atıldı konu ile alakalı. Hiçbirini okumayıp gelip ''ne zaman güncellenecek'' diye soruyorsun. Tam olarak nerelerde yazdığımızı söylerdim ama ettiğin hakaretler yüzünden yardım etmiyorum. Kendin bulabilirsin.

dogus0088

VIP
7
10/09/20
0
Thread Author
HEPSİNİ OKUDUM BENİM O MESAJLARI OKUMAM MCOCUN HEMEN GÜNCELLENMESİ ANLAMINA GELMİYOR HERKES HAETTİĞİNİ YASAR ARTIK SİZİNLE KESINLIKLE CALISMAYACAGIM VE 200 KULLANICIM ILE BIRLIKTE EN AZINDAN YONETIM VE DESTEK KONUSUNDA ELINE SU DOKEMIYECEGINIZ BIR FIRMA ILE CALISCAM ELIMDE SON 100 KODUNUZ VAR VE ILAVE KOD ALMAYACAGIM HEM ZARAR EDEN BIZIZ HEMDE AZAR ISITEN AMA SENIN YUZUNDEN U MOD COK KOTU KONUSULUCAK BUNDAN SONRA HADI SANA IYI CALISMALAR

Top Bottom