Vip Ücretleri Hakkında

CoolRomeo

New User
Mar 14, 2019
4
Merhaba sitenizden bir çok kez vip üyelik almayı düşündüm ama dudak uçuklatan bir fiyatı var bana göre bence Türkiye için uygun bir fiyat çalışması yapılması lazım malumunuz Türkiyede dolar 6 tl oldu her ay 120 tl para ödemeye kimsenin gücü yetmez gücü yetende hile almaz oyundan eşya alır genel olarak bir çok oyun pay to win sistemi ile çalışıyor. saygılar

• Like
Reactions: Gokhan55

Adres

New User
Feb 8, 2019
1
Bugün aynı konudan yakındım ama sohbettekiler daha kötü dolar kuru olan ülkeleri örnek gösterdi. Endonezyanın dolar kuru daha kötüymüş ama en çok alım yapan ülkeymiş. Satın alan oldukça bir şeyleri değiştireceklerini sanmıyorum, öğlen ödeme yöntemi için mesaj attığım admin dönüş bile yapmadı. 120 liraya tek bir oyunda hile alacağıma oyun içinden vip paket alırım, ban riskim olmaz..

CoolRomeo

New User
Mar 14, 2019
4
aylık asgari ücret 2020 TL buda demektirki neredeyse 2 günlük ücretimizi buradaki üyeliğe harcayacağız hiç mantıklı değil şahsen almayı düşünmüyorum.

Jayrei

Turkish Support
Staff member
Team AR
Jun 6, 2016
177
Kusura bakmayın finallerim yüzünden müsait değildim...VIP fiyatının fazla olması tamamen dolar kuruyla alakalı. Eğer çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız ve indirim istiyorsanız size yardımcı olamam....bunun haricinde discord ve forumda sürekli vip çekilişi yapıyoruz, onlara katılıp bedava VIP kazanabilirsiniz.

CoolRomeo

New User
Mar 14, 2019
4
Kusura bakmayın finallerim yüzünden müsait değildim...VIP fiyatının fazla olması tamamen dolar kuruyla alakalı. Eğer çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız ve indirim istiyorsanız size yardımcı olamam....bunun haricinde discord ve forumda sürekli vip çekilişi yapıyoruz, onlara katılıp bedava VIP kazanabilirsiniz.
vip olan kişilere vip çekilişi yapılıyor sanırım her halukarda almamız gerekiyor vip i :D

Jayrei

Turkish Support
Staff member
Team AR
Jun 6, 2016
177
vip olan kişilere vip çekilişi yapılıyor sanırım her halukarda almamız gerekiyor vip i :D

Buradan VIP olmayan üyeler için çekilişleri takip edebilir, Buna tıklayarak sosyal medya hesaplarımızda yaptığımız çekilişlere katılabilirsin :)