VIP Satın Alımı (PayPal ile)

New Products

Jayrei

Türkçe Destek
Staff member
Team AR
Jun 6, 2016
1,107
PayPal bildiğiniz gibi Türkiye'de kullanılmıyor. Forumdaki bir üyemiz (@DirtyUniverse) sağolsun VPN ile üye gerektirmeden kullanabileceğimiz bir yol bulmuş. Aşağıda bütün adımları detaylı bir şekilde görebilirsiniz:

1-) BU linke tıklayarak siteye giriş yapalım. Karşımıza şöyle bir ekran gelecek. (Siteye giriş yaparken gizli sekmeden açın veya tarayıcının önbelleğini/çerezlerini temizleyin.)
anasayfa.png

2-) Buradan satın almak istediğiniz VIP üyeliği seçiyoruz. (Ben deneme amaçlı 1 cihazlık VIP satın alıyorum.)

3-) Daha sonra ''Purchase'' (satın al) butonuna bastıktan sonra ''PayPal'' butonuna basıyoruz.
12cihaz1.png

4-) Daha sonra aldığımız VIP üyeliği aktifleştirmek için kullanacağımız kodun hangi emaile geleceğini seçiyoruz. (Sitemizde kullandığınız email'i yazabilirsiniz.) ve daha sonra Pay (öde) butonuna basıyoruz.

satın alma email.png

5-) Karşımıza gelen ödeme ekranında ''pay with a credit or debit card'' seçeneğine tıklıyoruz.
öde1.png

6-) Önümüze gelen ödeme ekranında ülkeyi Azarbaijan Republic (Azerbeycan) olarak seçiyoruz. Daha sonra bilgilerimizi giriyoruz Doldurulması gerekenleri okla gösterdim. (Telefon numarasını sallayabilirsiniz.) Bilgilerimizi doldurduktan sonra ''Review and Continue'' (Gözden geçir ve Devam et) tuşuna basıyoruz.
öde2.png

7-) PayPal kredi kartınızın gerçek olup olmadığını kontrol etmek için 1 TL gibi bir ücret kesecek ve daha sonrasında ödeme gerçekleştirecek.

Ödemenin gerçekleştiğinizi PayPal'ın size gönderdiği şu mesajdan anlayabilirsiniz:

Receiver email: payments@sager-tech.com
Amount: $12.00 USD (Ödeme seçtiğiniz üyeliğe göre değişiklik gösterebilir.)
Transaction date: XX XX XXXX
Status: Completed
Transaction ID: XXXXX
Invoice ID: XXXXXX

8 -) Ödeme gerçekleştikten sonra Selly tarafından size gönderilen emaile tıklayıp VIP üyelik kodunuza erişim sağlayabilirsiniz.

ödeme sonrası2.png

VIP Üyeliğinizi kod yardımıyla aktifleştirmeyi bilmiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Attachments

• satın alma email.png
    satın alma email.png
    2.7 KB · Views: 5
  • öde2.png
    öde2.png
    12.5 KB · Views: 10
  • Love
Reactions: DirtyUniverse

DirtyUniverse

Active Member
Feb 7, 2020
231
Bazen Türkiye'de ki Hesap kartlarını bloke edebiliyor. O yüzden başka kartları deneyebilirsin. Ben ilk başta PayPal hesabına kayıt olarak yapmıştım ama hesap TR olduğunu anlayınca bloklandı ve o hesaba kayıtlı Banka kartımla bir daha alışveriş yapamadım. Arkadaşın Kredi kartını deneyince bu sefer oldu.

Antalya

New User
May 25, 2020
8
Bazen Türkiye'de ki Hesap kartlarını bloke edebiliyor. O yüzden başka kartları deneyebilirsin. Ben ilk başta PayPal hesabına kayıt olarak yapmıştım ama hesap TR olduğunu anlayınca bloklandı ve o hesaba kayıtlı Banka kartımla bir daha alışveriş yapamadım. Arkadaşın Kredi kartını deneyince bu sefer oldu.
Sanimda benim başıma gelen buydu başka bir kanaldan halletmek durumun da kaldik ama oldu sonuç olarak. Teşekkürler.

• Like
Reactions: DirtyUniverse